Рубіжанське відділення

Наше відділення – одне із найславетніших і найстаріших професійно-технічних навчальних закладів нашого регіону. Сьогодні ми є важливою ланкою в системі професійного навчання й невід’ємною складовою сучасної ступеневої освіти молоді.

Вступивши до нас на навчання, ви переконаєтеся, як успішно поєднують учні отримання робочої професії та середньої освіти, поринете в творче, виробниче та інтелектуальне середовище.

на базі 9 класів:

  •   Кравець (термін навчання 3 роки);
  •   Перукар (перукар-модельєр), манікюрник-педикюрник (термін навчання 3 роки);
  •   Пекар Тістороб  (термін навчання 3 роки);
  •   Електрогазозварник (термін навчання 2 роки 5 місяців);
  • · Слюсар з ремонту автомобілів;
  •    Водій автотранспортних засобів (категорія «С») (термін навчання 3 роки);
  •   Електромонтер з обслуговування розподільних мереж;
  •   Водій автотранспортних засобів (категорія «С») (термін навчання 2 роки 5 місяців).

на базі 11 класів:

  •   Касир (в банку) (термін навчання 1рік);
  •  Перукар (перукар-модельєр) (термін навчання 1 рік);
  •  Слюсар з ремонту автомобілів Водій автотранспортних засобів (категорія «С») (термін навчання 1 рік);
  •  Електрогазозварник (термін навчання 1 рік).

       Курсова підготовка за професіями:

  • Водій автотранспортних засобів(категорія «В») (термін навчання 3 місяці);
  • Електрогазозварник (термін навчання 6 місяців).

Прищепа Наталія Володимирівна – завідувач Рубіжанського відділення


 

Чимбаровська-Олена-Олександрівна Доброжан-Катерина-Віталіївна Зайцева-Ольга-Олександрівна
Чимбаровська Олена Олександрівна – практичний психолог Доброжан Катерина Віталіївна – викладач ЗОП спеціаліст Зайцева Ольга Олександрівна – викладач ЗОП І кат
Калітка-Ольга-Михайлівна Їжак-Віктор-Леонідович Павлов-Роман-Геннадійович
Калітка Ольга Михайлівна  – викладач ЗОП вищої кат Їжак Віктор Леонідович – викладач ЗТ та ПТП вищої кат Павлов Роман Геннадійович – викладач ЗОП вищої кат.
Парфьонов-Юрій-Володимирович Чернявська-Оксана-Сергіївна Сацюк-Інна-Іванівна
Парфьонов Юрій Володимирович – викладач ЗОП І кат. Чернявська Оксана Сергіївна – викладач І кат ЗОП та ПТП Сацюк Інна Іванівна – майстер в/н 14 роз. професії «Кравець»
Биченко-Валентина-Степанівна Коваленко-Ірина-Дмитрівна. Ковальова-Ольга-Вікторівна.
Биченко Валентина Степанівна – майстер в/н 14 роз професії «Електрогазозварник» Коваленко Ірина Дмитрівна – майстер в/н 12 роз. професії «Пекар» Ковальова Ольга Вікторівна – майстер в/н 11 роз. професії «Перукар-модельєр»
Максимов-Сергій-Петрович Порока-Сергій-Миколайович Потапенко-Анастасія-Олександрівна.
Максимов Сергій Петрович – майстер в/н 14 роз. професії «Водій автотранспортних засобів» Порока Сергій Миколайович – майстре в/н 11 роз. професії «Водій автотранспортних засобів» Потапенко Анастасія Олександрівна – майстер в/н 11 роз. професії «Перукар»
Тулєнцев-Володимир-Михайлович Ситнік-Наталія-Василівна Сізих-Альберт-Євгенович 
Тулєнцев Володимир Михайлович – майстер в/н 14 роз. професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» Ситнік Наталія Василівна – майстер в/н 11 роз. професії «Перукар» Сізих Альберт Євгенович – майстер в/н 14 роз. професії «Водій автотранспортних засобів»