Подати документи на вступ

На цій сторінці ви можете подати електронну заяву про участь в конкурсному відборі щодо зарахування до складу здобувачів освіти ВП “Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка” БЕЗ ЗНО.

Для цього вам необхідно прочитати вміст електронної заяви, уважно заповнити всі обов’язкові поля (обов’язкові поля помічені зірочкою – *), а також необхідно завантажити сканкопії необхідних документів (ці поля також помічені зірочкою – *, завантажувати файли можна у форматах: jpg, jpeg, png, gif, pdf, docx).

Зверніть увагу :

  • контактний телефон має бути діючий (без ідентифікації за телефонним дзвінком заява може бути проігнорована;
  • ви можете ввести супровідний текст щодо повідомлень, питань, пропозицій тощо;
  • в кінці заяви є обов’язкове поле з галочкою для підтвердження що ви даєте згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;
  • в кінці заяви є обов’язкове поле з галочкою для підтвердження що ви повідомлений, що подання вами недостовірних персональних даних, даних про пільги, здобуту раніше освіту, є підставою для відрахування мене з числа учнів.
  • в кінці заяви є обов’язкове поле з галочкою для підтвердження що ви ознайомлені з правилами прийому, ліцензією та сертифікатом про акредитацію обраної професії.

 


Заява

         Прошу допустити мене до участі в конкурсному відборі (за результатами середнього балу документу про освіту, без ЗНО) відповідно до форми заповненої нижче.

Upload
Upload
Upload
Upload
Upload
Upload
Upload
Upload