Інформація для замовлення дублікатів чи передруку документів

Для замовлення дублікатів диплому кваліфікованого робітника, свідоцтва  про здобуття повної загальної середньої освіти (з 2019 р.)  потрібно:

Якщо ви виявили помилку у документі про освіту і бажаєте виправити її вам необхідно замовити передрук цього документу.

Для замовлення передруку диплому кваліфікованого робітника, свідоцтва  про здобуття повної загальної середньої освіти (з 2019 р.),  потрібно:

  • Заява власника документа – Приклад заяви на передрук документів;
  • Копія паспорту (перші дві сторінки);
  • Копія реєстраційного номеру обліковї картки платника податків;
  • Копія документу(-тів) про зміну ПІБ (якщо є);
  • Оригінал свідоцтва чи диплому.

Якщо особа, яка замовляє дублікат чи передрук документу про освіту, змінювала ПІБ, вона має завантажити документ чи декілька документів одним файлом у відповідне поле форми що знаходиться нижче.

Звертаємо увагу на те що у разі подання заявки на дублікат чи передрук документу про освіту довіреною особою випускника що втратив документ необхідно оформити і завантажити (надіслати) нотаріально затверджену довіреність що ця довірена особа має право подати документи на замовлення дублікату (передруку) і має право особисто забрати замовлений документ в закладі освіти. Якщо заявку подає безпосередньо власник втраченого документу довіреність не потрібна.

З 2019 року “Атестат про повну загальну середню освіту” перейменовано на “Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти”. Тому якщо був втрачений атестат чи виявлено помилку в атестаті в заяві має бути вказаний наприклад втрачений атестат, а ви замовляєте дублікат свідоцтва!!!

Якщо ви змінювали прізвище то в шапці заяви пишеться поточне ПІБ, а в тілі заяви пишеться ПІБ на яке був виданий документ про освіту!!!

Замовити дублікат (передрук)

Upload
Upload
Upload
Upload
Upload
Upload