Центр розвитку кар’єри

Проєкт «Центр професійної орієнтації та розвитку кар’єри для учнівської молоді та мешканців громади (Професійний Розвиток Особистості)»

(грант для підтримки публічно-приватних ініціатив із покращення працевлаштування та підвищення конкурентоздатності випускників закладів професійно-технічної освіти на Сході України)

Заходи проведено в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). 

Активності проєкту

Тренінг

«Сучасні коучингові підходи до кар’єрного орієнтування»

Дата: 28.10.2020 – 30.10.2020, онлайн

Учасники: викладачі\ки, психологи\ині та керівництво закладів З(ПТ)ПО Рубіжного, Старобільська, Щастя, Кремінної.

Мета заходу: Отримання знань та удосконалення навичок, необхідних для успішного проведення учасниками навчальних та тренінгових заходів з використанням інструментів неформальної освіти та коучингових технік в контексті кар’єрного орієнтування.

Організатори: ГО «Фонд “Професійний розвиток Харкова”»

Тема: “Використання онлайн інструментів для дистанційного навчання”

Дата: 23- 27 листопада 2020 р.

Аудиторія: Освітяни Відокремленого підрозділу “Регіональний центр професійної освіти” в м. Рубіжне, Старобільськ, Кремінна та Щастя.

Організатори: ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова”

З 15-19 лютого та з 01-05 березня  2021 року із здобувачами освіти Рубіжанського, Старобільського, Кремінського та Щастинського відділеннях були проведені тренінги «Розвиток soft skill, актуальних на сучасному ринку праці».

Організатори: ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова”

Тематичні вебінари від Навчального центру практичної підготовки і працевлаштування Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

Дата: 9.03.2021, 12.03.2021, 23.03.2021 

Час: 10:00 – 12:00

Форма проведення: онлайн

Учасники: для керівників\ць та викладачів\ок Відокремленого підрозділу “Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка” (м. Рубіжне, Старобільськ, Кремінна, Щастя). 

Мета заходу: Діяльність Центру професійної орієнтації та розвитку кар’єри на базі Відокремленого підрозділу “Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка” в м.Рубіжне та можливість відкрити подібні центри в м. Щастя, Старобільськ, Кремінна.

Захід реалізується в рамках проекту: «Центр професійної орієнтації та розвитку кар’єри для учнівської молоді та мешканців громади (Професійний Розвиток Особистості)»

Організатори: ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова”