ВП "РЦПО ДЗ "ЛНУ імені Тараса Шевченка"

Вшанування Дня пам’яті жертв Голодоморів

Сьогодні, 23 листопада 2024 року, наш заклад освіти долучився до загальнонаціонального вшанування Дня пам’яті жертв Голодоморів 1932–1933 років, а також масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

У цей день ми згадуємо мільйони українців, які стали жертвами однієї з найстрашніших трагедій в історії нашого народу. Голодомор – це не лише трагедія, це символ незламності, боротьби за життя, свободу та людську гідність.

  • Вшанування Дня пам’яті жертв Голодоморів
    Вшанування Дня пам’яті жертв Голодоморів

В рамках заходів у закладі:
🔹 Проведено виховну годину, де здобувачі освіти дізналися про причини, перебіг та наслідки голодоморів.
🔸 О 16:00 разом із усією країною ми долучилися до акції «Запали свічку пам’яті».

Закликаємо кожного сьогодні зупинитися на хвилину, запалити свічку у своєму вікні та згадати тих, хто навіки залишився в серцях України. Пам’ятаємо, щоб ніколи не повторилося.

Related Posts